Moodulite tutvustus

Siin on toodud välja kodulehe osade, mis esinevad hinnakirjas, tutvustus.

Baashind Üles
- sisaldab sisuhaldustarkvara, mille abiga on kerge muuta kodulehel olevat sisu
- pärast kodulehe valmimist ei sõltu Te enam veebifirmast
- tarkavara töötab browseripõhiselt, seega saab kodulehel olevat infot muuta igal pool, kus on internetiühendus
- kasutaja ei pea omama teadmisi kodulehe valmistamisest
- tekstide sisestamine ja muutmine on sarnane tuntud kontoritarkvara Microsoft Word'iga
- Hind sisaldab:
      + Personaliseeritud kodulehe disain
      + Virtuaalserveri registreerimine
      + Aadressi registreerimine
      + Sisuhaldussüsteem (loe lähemalt - eLeht CMS)
      + Failihaldur
      + Struktuurihaldur - menüüde ja sisutekstide haldamiseks
      + Kujunduse sidumine sisuhaldussüsteemiga
      + Kodulehe ülesseadmine
      + Üks tund tekstitoimetamist
      + Vajadusel kodulehe registreerimine otsingmootoritesse
      + Kasutajatugi
 
Keelte tugi Üles
Mitmekeelne tuleb leht? Baashind sisaldab ühekeelset lehte. Iga lisakeele juurdehindlus on 10% vahesummalt.
Näiteks: kodulehe hind on 349.-, siis sellest 10% on 35.-, seega iga lisakeele toe tasu ongi 30.-. Kui on soov, et koduleht oleks järgmistes keeltes - eesti, inglise ja vene, siis tasu on 2x35=70.- (lisakeelteks on inglise ja vene) ning kodulehe lõpphind 349+70=419.-.
 
Tagasisidevorm Üles
Mugav lahendus, mille abiga saab külastaja Teile emaili saata otse kodulehelt. Vorm sisaldab 5 välja - nimi, epost, telefon, teema, kirja sisu.
 
Statistika Üles
Võimalik jälgida kodulehe külastatavust kuude lõikes. Samuti kuvatakse iga lehekülje statistika, mille abil saate välja selgitada populaarsemad lehed. Kuvatakse ka kodulehe nn soovitajad, ehk kust külaline on kodulehele saabunud.
 
Pildialbum Üles
Vahend ettevõtte piltide haldamiseks ning neid näidata ka külastajatele. Võimalus luua erinevaid albumeid ning nende alla lisada pilte ning piltidele omakorda kirjeldusi. Võimalus albumeid ajutiselt aktiveerida või peita. Kodulehel kuvatakse kõigepealt albumid, kuhu sisenedes kuvatkse juba kõik pildid omakorda pisipiltidena. Pilte albumisse sisestades luuakse automaatselt pildist pisipilt (väiksemad mõõdud ning väiksem maht), mis tagab piltide kiire avanemise kodulehel ning mugava sirvimisvõimaluse.
 
Otsingsüsteem Üles
Mugav lahendus külastajale soovitud info leidmiseks kodulehelt. Sisestades märksõna otsitakse kogu kodulehe avalikelt lehtedelt kõik teemad, mis sisaldavad antud sõna. 
 
Sisukaart (sisukord) Üles
Võimalus lisada leht, kus kuvatakse kodulehe menüüpuu, mis uueneb automaatselt, kui teete muudatusi kodulehe struktuuris. Annab külastajale ülevaatliku pildi kodulehest ning seal asuvatest teemadest.
 
Uudised Üles
Moodul lubab hallata kodulehel olevaid uudiseid ning määrata nende kehtivusaja. Uudiskirja (mailinglisti) mooduli tellimisel saate saata uudise ka kindlaksmääratud eposti aadressidele. Kodulehel kuvatakse uudiste nimekiri pealkirjadega, millele klikates avaneb see täielikult. Kehtivusaja möödudes uudist kodulehel ei kuvata.
 
Uudiskiri Üles
Antud moodul sisaldab juba Uudiste moodulit ennast ning selle lisarakendust, mille abiga saab uudise saata kindlaksmääratud eposti aadressidele (listi), mida saate sisuhalduses ise hallata. Soovi korral saab lisada juba otse kodulehele uudiskirja liitumisvormi, kus külastajad saavad ennast ise listi lisada.
 
Päringuvorm Üles
Keerukam tagasisidevorm, mille abiga saab külastaja Teie emailile saata näiteks hinnapäringuid. Vormi väljad pole piiratud ning nende sisud saate juba määrata ise. Ülesehitus lepitakse kokku enne kodulehe valmimist ning hiljem seda ise muuta ei saa.
 
Bännerisüsteem Üles
Lubab hallata kodulehel asuvaid reklaambannereid. Saab lisada/kustutada/muuta erinevates asukohtades asuvaid bannereid. Võimalus kuvada bannereid järjest või siis panna nad vahelduma. Administraatoril on võimalus jälgida banneri kuvamise ja klikkimise statistikat. Võimalikud bannerpildi formaadid - gif, png, jpg, flash.
 
Küsitlus Üles
Võimaldab luua küsitlusi mitme valikvariandiga. Saab määrata kas tulemused on avalikud või mitte. Õigema tulemuse saamiseks saab igast arvutist hääletada ainult ühe korra (IP kontroll). Kõik küsitlused säilitatakse koos tulemustega arhiivis ning vajadusel saab arhiivis oleva küsitluse uuesti aktiveerida.
 
Külalisteraamat Üles
Võimalus saada tagasisidet kodulehe kohta. Külalisteraamatusse saavad lisada sissekande kõik külastajad ning samuti on kõik sissekanded avalikud. Vajadusel saab siiski sisuhaldussüsteemis sissekandeid kustutada.
 
Foorum Üles
Foorum võimaldab luua erinavaid teemasid, mille all saavad külastajad arendada aktiivseid vestlusi.
 
Tootekataloog Üles
Võimaldab hallata kodulehel tutvustatavaid tooteid, jagada need sobivatesse kategooriatesse. Igale tootele saab lisada tutvustava teksti, sisestada pilte, vajadusel lisada hind ja soodushind. Kodulehel kuvatakse tooted kategooriate kaupa ning toote valikul kuvatkse juba toote tutvustus koos vajaliku infoga. Rakendus pole otseselt piiratud ning sobitatakse Teie soovidega.
 
Ostukorv Üles
Kasutamiseks koos Tootekataloogiga, mille abil saab külastaja ka tootekataloogis asuvaid tooteid tellida.
Sisuhaldussüsteemi tutvustuse leiate siit.
 
Arvemoodul Üles
Kasutamiseks koos Tootekataloogi ja Ostukorviga. Antud rakendus koostab e-poe tellimusele automaatse arve, mis saadetakse ka kliendi e-mailile. Arve koostatakse PDF formaadis.
 
Pangalingid Üles
Hinnakirjas toodud hind sisaldab Swedbank ja SEB Pank pangalinke. Vajadusel saab lisada ka teiste pankade pangalinke, soovi korral võtke enne tellimist ühendust.
Pangalink on mugav makseviis internetipanga klientidele, kes saavad pärast kaupadega tutvumist ja ostukorvi lisamist siseneda Teie Interneti-leheküljelt internetipanka. Seal näeb klient juba täidetud maksekorraldust, millega nõustudes on ta kauba eest tasunud, tasumisest teavitatakse kohe ka Teid ning info jõuab ka e-poe süsteemi.
SEB Panga pangalingi info leiate siit ja Swedbank oma siit
Võtke ühendust
Kui tekkis lisaküsimusi, siis
võtke ühendust
Kliendi arvamus

Kodulehe valmistamine oli kiire ja sain oma arvamust avaldada, ning sellega arvestati. Lõpplahendusega jäin rahule. Olen tuttavatele andnud kontaktid ja just sellepärast, et teenindus oli hea ja hind soodne.
Helgi Ukatova,
Carmeni Salongi OÜ