Kodulehe valmistamine

6 olulist põhjust, miks kodulehe valmistamine tellida siit:

1. Selge ja soodne hinnakujundus - vältige juhust, kus hinnapakkumine koostatakse lähtuvalt Teie ettevõtte taustast/suurusest, mitte konkreetse lahenduse soovist.

2. Saate personaalse lahenduse ning kodulehe valmistamine on kiire - kodulehe valmistamine on tehtud Teie jaoks äärmiselt lihtsaks. Loodud on baaskavandid, et saaksite juba alguses valida just sellise ülesehituse, mis Teie nägemusega kokku läheb.

3. Kogemused, millele võite toetuda - võib juhtuda, et olete ühe mõtte juures kinni ning sel juhul on hea, kui on abiks teine vaatenurk, mis aitaks algideed edasi arendada ning veelgi parema tulemuseni jõuda.

4. Sisuhaldustarkvara, mille kasutamine on lihtne - tarkvara on valmistatud lähtuvalt kasutajate hinnangutest ning nendega arvestades on seda edasi arendatud. Seega Te võite kindel olla, et sisuhaldustarkvara taha kodulehe valmistamine ja sisu uuendamine ei jää.

5. Klienditugi, kust saate igal ajal tasuta abi - siinkohal olen alati nõus abistama, st võite alati arvestada abiga. Samuti ei tegutse ma põhimõttega: „midagi ei ole siin ilmas tasuta“ ehk pisemad täiendused on võimalik saada ka tasuta.

6. Vabalt valitav ja sõltumatu serveriteenus -  leian alati parima hinna ja kvaliteediga teenusepakkuja (kuna minu pärusmaaks on kodulehe valmistamine ning kodulehe majutuse teenust ei paku) ning teen kõik vajalikud registreerimised tasuta.

VAATA HINNAKIRJA JA ESITA TELLIMUS »

Kui Te pole veel siiski kindel, et tellida kodulehe valmistamine siit, siis lugege klientide arvamusi »

Võtke ühendust
Kui tekkis lisaküsimusi, siis
võtke ühendust
Kliendi arvamus

Mäletan, et kodulehe valmimise protsessis polnud midagi vastumeelset, ehk et arvestati kliendi soovidega. Võin soovitada teistele koolidele ja haridusasutustele. Kui võrdlen praegust sisuhaldussüsteemi eelmise kodulehe haldamisega, ei anna seda võrreldagi – siis pidi eraldi olema ftp-programm failide üleslaadimiseks jne.
Lea Sinisaar,
Valguta Lasteaed-Algkool