Kodulehe tegemine

6 põhjust, miks tellida kodulehe tegemine siit:

1. Selge ja soodne hinnakujundus
Kodulehe hinnad on välja toonud komponentide kaupa, et saaksite koheselt selge ülevaate kodulehe hinnakujundusest oma aega hinnapäringute peale kulutamata.

2. Kodulehe tegemine on kiire ja saate personaalse lahenduse
Loodud on hulgaliselt baaskavandeid. Kavandi valimisega kodulehe tegemine ja disainimine alles algab - kavand on aluseks Teile sobiva veebidisaini valmistamisel. Seega saate avaldada enda mõtteid ning kavand personaliseeritakse täpselt sobivaks ja kordumatuks.

3. Kogemused, millele võite kindel olla
Tänaseks on kogunenud hulgaliselt kogemusi. Antud kogemuste alusel oskan Teile anda häid nõuandeid, et kodulehe lõpplahendus ka reaalselt töötaks ning uusi kliente tooks.

4. Sisuhaldustarkvara, mille abil saate kodulehe sisu ise muuta
Kodulehe tegemine lõpeb eLehtCMS nimelise sisuhaldustarkvara paigaldamisega. Mis on selle eeliseks? Eeliseks on lihtsus! Te võite kindel olla, et saate edaspidi imelihtsalt kodulehe sisu iseseisvalt muuta.

5. Klienditugi, kust saate tasuta abi ka pärast kodulehe valmimist
Kodulehe tegemine ja ülespanek ei ole ainukesed etapid meie koostöös - pärast kodulehe tegemist ei jää Te kodulehega üksi. Siinkohal olen alati nõus abistama ja vastama kodulehe alastele küsimustele.

6. Vabalt valitav ja sõltumatu serveriteenus
Antud kahe teenuse (kodulehe tegemine ja majutus) eraldamine säästab Teid olukorrast, kus kodulehe valmistaja paigutab kodulehe enda serverisse, millele puudub Teil endal juurdepääs.

Vaata hinnakirja ja alusta kodulehe tellimist siit »

Kui Te pole veel endiselt kindel, et tellida kodulehe tegemine siit, siis lugege klientide arvamusi »

Võtke ühendust
Kui tekkis lisaküsimusi, siis
võtke ühendust
Kliendi arvamus

Kodulehe valmistamine oli kiire ja sain oma arvamust avaldada, ning sellega arvestati. Lõpplahendusega jäin rahule. Olen tuttavatele andnud kontaktid ja just sellepärast, et teenindus oli hea ja hind soodne.
Helgi Ukatova,
Carmeni Salongi OÜ