Klientide arvamused

Kodulehe valmistamine käis kiirelt ja sujuvalt ning kõik mõtted ja ettepanekud, mis polnud minu peas veel kuju võtnud, said kirjavahetuses sujuvalt formuleeritud ning teoks tehtud. Seetõttu vastas lõpplahendus üsna täpselt meie ootustele. Ka pärast kodulehe valmimist on mõned parandused ja täpsustused kiiresti parandatud ja koostöö sujub kenasti.

Kodulehe sisuhaldustarkvara on kasutajasõbralik ning lihtne, erinevalt nii mõnestki teisest, mida mul on õnnestunud kasutada. Küll aga võiks galerii olla paindlikum fotode suuruse osas ning ka piltide järjekorra muutmine võiks olla võimalik. Meie puhul on tegemist ka kahe paralleelselt töötava lehega, mistõttu võiks statistikas olla pisut selgem vahe, mida on tehtud millisel lehel. Sellest hoolimata oleme me väga rahul.

Johannes Merilai
Tallinna Spordiselts Kalev


Kodulehe tegemise käik oli lihtne ja koduleht sai valmis soovitud kujul. Soovitaksin seda teenust kasutada ka oma tuttavatele.

Kõik küsimused saab kiirelt lahendatud ka pärast kodulehe valmimist klienditoe abil.

Sisuhaldustarkvara on lihtne kasutada , tekste saab kiirelt muuta ja pilte vahetada. Väga hea.

Riivo Seppar
Eesti Buss OÜ


Olen kodulehe valmimise protsessiga väga rahul, väga kiire ja hea töö. Lõpplahendus on väga hea ja meeldib see, et alati saab lisasid juurde tellida, mida varem ei osanud ette näha.

Soovitaksin teenust kõigile, kes ise ei oska kodulehte valmistada. Mugav ja kiire teenindus. Minul tekib mõte ja mõne aja jooksul on see teostatud.

Klienditugi on tuntav. Kui on mure on alati kelle poole pöörduda ja vastus saabub väga kiiresti. Minu jaoks on sisuhaldustarkvara päris mugav ja omaseks saanud. Hetkel ei oskakski seal midagi niiväga muuta.

Varje Metsküla
www.helmevakk.ee


Valminud koduleht ületas minu ootused, disaini on väga paljud kliendid kiitnud ja midagi, mis neile ei meeldiks pole kuulda olnud. Keegi ütles, et see on Eesti ilusaim helmepoe leht. Kliente on palju juurde tulnud ja tänu automaatsele laoarvestusele ja arvetele on ka minu töö väga palju lihtsam.

Lehe tegija valiku otsustavaks asjaoluks sai kiire vastus ja konkreetne hinnapakkumine minu infopäringule. Samuti sujus ka edasine töö kiiresti ja koduleht valmis lubatust varem. Kõik minu küsimused ja probleemid said lahendatud, ka esialgu võimatuna näiv asi sai lõpuks lahendatud. Klienditoest olen ka väga palju abi saanud, isegi rohkem kui küsida olen osanud, hilisemad täiendused on väga vastutulelikult ära tehtud. Selle sisuhaldusega olen juba harjunud ja ma ei oska midagi paremat soovida.

Soovitan seda teenust kõigile, kes seda vajavad. Töö on kiire ja korralik. Ka minu hea tuttav ja samas konkurent, kellel on praegu sama rendipood, mis minul enne oli, on juba öelnud, et kui tal uut poodi vaja, siis teab kellel lasta teha. Ta on minult ka tellinud ja kliendina selle lehega väga rahule jäänud.

Igatahes minu arvamus on väga, väga positiivne ja soovin kogu südamest palju uusi kliente. Ja kui keegi vajab kodulehte, siis tean keda soovitada.

Merike Jõeveer
www.helmetuba.ee


Kodulehe valmistamine oli kiire ja sujuv, tööd tehti ära kvaliteetselt ja pigem lubatust kiiremini kui aeglasemalt. Meie poolt tellitud lahendus sai täpselt selline nagu seda ootasime ja seda nii kujunduse kui ka funktsionaalsuse poolest.

Eelkõige võiks eLehte soovitada neile, kellel on kiiresti vaja professionaalset kodulehekülje lahendust. Koheselt pärast kodulehe valmimist ja avalikuks tegemist oli meil soov väikese lisafunktsiooni järele, siis saan öelda, et see tehti ära vastuvaidlemata ja kiiresti.

Olen teinud sisuhaldustarkvaraga nii kontaktide muudatusi, sisulehtede muudatusi kui lisanud uusi lehti ning ei ole probleeme esinenud, kõik on lihtsaks ja loogiliseks tehtud.

Andro Kull
ConsultIT OÜ


Olen teenindusega igati rahul ja soovitan seda teistelegi. Kodulehega olen igati rahul! 

Meelis Allikas
General Marketing OÜ
www.programm.ee 


Kodulehe valmistamise protsess oli kiire. Sain esialgsed versioonid, millest valisin endale sobiva. Kuna kodulehe tegin aastaid tagasi, siis ei olnud küll baaskavandite valik nii suur kui praegu. Lõpplahendusega jäin igati rahule. Soovitaksin kõigile, kes soovivad kvaliteetset kodulehte mõistliku hinnaga.

Hilisemast klienditoest olen alati saanud kiireid vastuseid oma küsimustele. Ka sisuhaldustarkvara rahuldab igati minu vajadused.

Kaido Rätsepp
Karateklubi Tengu


Valisime antud teenuse, sest see osutus meie kollektiivseks otsuseks. Mäletan, et kodulehe valmimise protsessis polnud midagi vastumeelset, ehk et arvestati kliendi soovidega. Võin soovitada teistele koolidele ja haridusasutustele.

Klienditugi on võimalus abi saamiseks, kuigi arvan, et lehe haldamine on niigi lihtne. Kui võrdlen praegust sisuhaldussüsteemi eelmise kodulehe haldamisega, ei anna seda võrreldagi – siis pidi eraldi olema ftp-programm failide üleslaadimiseks jne.

Lea Sinisaar
Valguta Lasteaed-Algkool


Kodulehe tegemine oli igati meeldiv ja arvestati kõigi minu ettepanekutega. Nõrkade ettepanekute asemele pakuti paremaid lahendusi. Kodulehe lahendusega olen peaaegu et väga rahul - soovitan kõigile.
Kui mingi küsimus on olnud, olen alati saanud klienditoest kiiret abi.

Indrek Koldre
GPS Pood
www.keko.ee 


Kodulehe valmistamine oli kiire ja sain oma arvamust avaldada, ning sellega arvestati. Lõpplahendusega jäin rahule. Olen tuttavatele andnud kontaktid ja just sellepärast, et teenindus oli hea ja hind soodne.
Kodulehe haldamine on mugav. Ei oska öeldagi, mis võiks olla teisiti.

Helgi Ukatova
Carmeni Salongi OÜ

Võtke ühendust
Kui tekkis lisaküsimusi, siis
võtke ühendust
Kliendi arvamus

Kodulehe valmistamine käis kiirelt ja sujuvalt ning kõik mõtted ja ettepanekud, mis polnud minu peas veel kuju võtnud, said kirjavahetuses sujuvalt formuleeritud ning teoks tehtud. Seetõttu vastas lõpplahendus üsna täpselt meie ootustele. Ka pärast kodulehe valmimist on mõned parandused ja täpsustused kiiresti parandatud ja koostöö sujub kenasti.
J. Merilai,
Tallinna Spordiselts Kalev