E-Poe tutvustus

Antud tutvustus hõlmab eLeht CMS-i standartset epoe moodulit. Siiski on võimalik kogu süsteemi kohandada vastavalt vajadustele, võtke ühendust ning täpsustage soove.

Lisaks on valmislahendusena juurde pakkuda klientide registreerimise võimalus, pangalingid ja automaatarvete moodul.

eLeht CMS epoe struktuur

Kataloogide haldus

E-poe haldus võimaldab luua kaheastmelist kataloogi: peakataloog ja alamkataloog. Tooteid saab sisestada alamkataloogi alla piiramatus koguses. Alamkataloogi järel olev arv näitab antud kataloogis asuvate toodete kogust. Katalooge on võimalik üksteise suhtes üles-alla liigutada, sellega määratakse automaatselt ka järjekord kodulehel. Katalooge on võimalik ajutiselt sulgeda ehk külastajate eest peita.
 

eLeht CMS epoe tooted kataloogis

Toodete haldus

Avades alamkataloogi tuuakse välja selles esinevad tooted. Siin on võimalus lisada ka uusi tooteid. Sarnaselt kataloogidega on võimalik ka tooteid üksikult ajutiselt peita ning tooteid saab üksteise suhtes liigutada üles-alla, millega määratakse jällegi toodete kuvamise järjekord kodulehel.
 

eLeht CMS epoe toote sisestamine

Toote andmete haldus

Tooteandmete sisestamiseks on loodud nn lahtrite süsteem, kuhu saab sisestada toote kindla omaduse. Kui jätta mõni lahter tühjaks, siis kodulehel ei kuvata tühja omadust. Tootedetailide arv pole piiratud, nende sisestamisel tekkib lahtreid vajadusel juurde ehk saab sisestada piiramatult detaile. Lahtrite arvu ja tüübid saab enne kodulehe tegema asumist kokkuleppida.

eLeht CMS epoe toote piltide sisestamine

Toodet tutvustavate piltide haldus

Toote juurde on võimalus lisada ka tutvustavaid pilte, mille arv pole samuti piiratud.

eLeht CMS epoe transport

Transpordikulu valikud

Transpordikulu määramiseks saab sisestada hindamiseks teatud kriteeriumid. Võimalus on määrata valikud, mille hind ei sõltu toodetest ehk püsihinnad. Võimalus on ka määrata summa, millest alates lisatakse transpordikulu või mis summani lisatakse transpordikulu.  Samuti on võimalik määrata tasu tooteühiku ja kaalu kohta. Kaal võetakse tooteandmetest.

eLeht CMS epoe tellimused

Tellimuste haldus

Kõik tellimused registreeritakse samuti süsteemi. Tellimusest teavitatakse ka e-mailile. Tellimusele on võimalik määrata selle seis (ootel, lõpetatud jne) ning kas tellimuse eest on tasutud - nii on kergem tellimusi hallata.

eLeht CMS epoe tellimus

Tellimuse andmete väljastamine

Iga tellimuse juures on toodud tellija andmed ning tellimuse andmed koos hindade ja tootenimetustega.

Võtke ühendust
Kui tekkis lisaküsimusi, siis
võtke ühendust
Kliendi arvamus

Mäletan, et kodulehe valmimise protsessis polnud midagi vastumeelset, ehk et arvestati kliendi soovidega. Võin soovitada teistele koolidele ja haridusasutustele. Kui võrdlen praegust sisuhaldussüsteemi eelmise kodulehe haldamisega, ei anna seda võrreldagi – siis pidi eraldi olema ftp-programm failide üleslaadimiseks jne.
Lea Sinisaar,
Valguta Lasteaed-Algkool